18 lipca 2020

O Nas

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnymi zabezpieczeniami antypoślizgowymi, doczyszczaniem powierzchni, impregnacją, czyszczeniem okien i elewacji. Świadczymy również usługi sprzątania pobudowlanego.

Jesteśmy nową firmą na polskim rynku. Wcześniej współpracowaliśmy i nadal współpracujemy z firmami działającymi w branży specjalistycznej chemii od ponad 20 lat.

Do naszej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości chemię oraz urządzenia Karcher dostarczane przez znane na polskim rynku firmy CTS Chemistry oraz Godimex.

Zespół CDM

Jerzy Kociszewski (po prawej) – Prezes Zarządu, student zarządzania w Collegium Civitas, kilkuletnie doświadczenie w pracy z klientem oraz na stanowisku marketingowym i marketingu w Social Mediach. Wieloletni wolontariusz, współpracował między innymi z Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN oraz Polskim Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM).

Patryk Górzyński (po lewej) – Wiceprezes Zarządu, student, doświadczenie w sprzedaży chemii i obsłudze sklepu w firmie Godimex, profesjonalna wiedza i znajomość urządzeń Karcher.