18 lipca 2020

O Nas

CDM Company Sp. z o.o.  jest firmą zapewniającą Państwu kompleksową obsługę w zakresie specjalistycznych zabezpieczeń antypoślizgowych, doczyszczania powierzchni, impregnacji, mycia elewacji, mycia kostki brukowej oraz mycia okien i witryn. Do naszej pracy korzystamy z urządzeń firmy Kärcher. Są to myjki ciśnieniowe, szorowarki, odkurzacze, ściągaczki, polerki itp. Profesjonalne sprzęty nie działały by jednak bez odpowiedniej chemii. Współpracujemy ze znaną na rynku europejskim firmą CTS Chemistry, która opracowuje i produkuje najwyższej jakości preparaty chemiczne.

Znajdujemy się w Piasecznie k. Warszawy, jednak po wcześniejszym ustaleniu z klientem mamy możliwość pracy na terenie całego kraju.
Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z osobami prywatnymi jak i firmami. Z chęcią umawiamy się z naszymi klientami na spotkania face to face w celu ustalenia zakresów prac oraz wyceny. Wykonujemy także darmowe próby na życzenie klienta, bardzo ważne jest dla nas to aby nasza praca była transparentna, zatem przed pracą oraz w trakcie prac jesteśmy w stałym kontakcie z klientem. Zapraszamy!

https://www.czysty-dom.com.pl/wp-content/uploads/2022/06/logo-scaled.jpg