25 marca 2021

Mycie kostki brukowej

Dlaczego warto czyścić kostkę brukową?

Kostka brukowa jest nieodłącznym elementem niemalże każdego domu, ta jednak z biegiem lat a czasami nawet miesięcy ulega zabrudzeniom. Zabrudzenia takie powodowane przez opady atmosferyczne, wilgoć lub po prostu lokalizację negatywnie wpływają na kostkę. Jeżeli nie zadbamy o czystość kostki brukowej ryzykujemy jej zniszczenie! Znacznie taniej jest umyć kostkę niż ją wymieniać gdy się zniszczy!

Co ile czasu powinno się czyścić kostkę brukową?

Zaleca się mycie kostki brukowej raz w roku(najlepiej na wiosnę). Zima jest trudnym okresem dla kostki przez ciągłą wilgoć i zmienne temperatury. Dodatkowo śnieg nanosi wiele nieczystości, które źle wyglądają a nie czyszczone szkodzą kostce.

Jak wygląda usługa mycia kostki brukowej?

Każda usługa zaczyna się naturalnie od rozmowy telefonicznej! Po wyrażeniu zainteresowania przez klienta umawiamy się na spotkanie i oględziny. Ustalamy zakres oraz czas trwania usługi a także wyceniamy naszą pracę. Przyjeżdżamy w umówionym terminie i rozpoczynamy pracę! Korzystamy ze sprawdzonych EKOLOGICZNYCH preparatów chemicznych produkowanych przez CTS Chemistry oraz urządzeń marki Karcher.

Jesteś zainteresowany usługą mycia kostki brukowej? Umów się z nami a bezpłatnie wycenimy wykonanie usługi! 

IMG_3385
IMG_3416
IMG_2651
IMG_2692
IMG_2568