25 marca 2021

Mycie kostki brukowej

Dlaczego mycie kostki brukowej jest istotne?

Kostka brukowa jest nieodłącznym elementem niemalże każdego domu, ta jednak z biegiem lat a czasami nawet miesięcy ulega zabrudzeniom. Zabrudzenia takie powodowane przez opady atmosferyczne, wilgoć lub po prostu lokalizację negatywnie wpływają na kostkę. Jeżeli nie zadbamy o czystość kostki brukowej ryzykujemy jej zniszczenie! Znacznie taniej jest umyć kostkę niż ją wymieniać gdy się zniszczy!

Jak często należy myć kostkę brukową?

Zaleca się mycie kostki brukowej raz w roku (najlepiej na wiosnę). Zima jest trudnym okresem dla kostki przez ciągłą wilgoć i zmienne temperatury. Dodatkowo śnieg nanosi wiele nieczystości, które źle wyglądają a nie czyszczone szkodzą kostce.

Jak wygląda usługa mycia kostki brukowej?

Każda usługa zaczyna się naturalnie od rozmowy telefonicznej! Po wyrażeniu zainteresowania przez klienta umawiamy się na spotkanie i oględziny. Ustalamy zakres oraz czas trwania usługi a także wyceniamy naszą pracę. Przyjeżdżamy w umówionym terminie i rozpoczynamy pracę! Korzystamy ze sprawdzonych EKOLOGICZNYCH preparatów chemicznych produkowanych przez CTS Chemistry oraz urządzeń marki Karcher.

Jesteś zainteresowany usługą mycia kostki brukowej? Umów się z nami a bezpłatnie wycenimy wykonanie usługi! 

PRZED

https://www.czysty-dom.com.pl/wp-content/uploads/2021/12/IMG_3385.jpg

PO

https://www.czysty-dom.com.pl/wp-content/uploads/2021/12/IMG_3416.jpg