19 lipca 2020

Impregnacja Powierzchni

Dlaczego warto impregnować powierzchnię?

Każda powierzchnia kamienna, ceramiczna czy betonowa jest zazwyczaj narażona na działanie wody, wilgoci czy różne zabrudzenia. Zaimpregnowanie powierzchni chroni ją przed działaniem tych czynników, zwiększając jej odporność na wilgoć czy silne zabrudzenia co skutkuje dłuższą żywotnością powierzchni oraz łatwiejszym jej czyszczeniem.

A co z ekologią?

Jest to bardzo często zadawane pytanie. CDM Company wykonując usługę impregnacji powierzchni korzysta z preparatów marki CTS Chemistry, które są preparatami ekologicznymi. Są one produkowane na bazie wody.

Jak wygląda usługa impregnacji i co ile czasu należy ją powtarzać?

Każda usługa zaczyna się naturalnie od rozmowy telefonicznej! Po wyrażeniu zainteresowania przez klienta umawiamy się na spotkanie i oględziny. Ustalamy zakres oraz czas trwania usługi a także wyceniamy naszą pracę. Przyjeżdżamy w umówionym terminie i rozpoczynamy pracę. Preparaty impregnujące nanosimy metodą opryskową bądź wałkiem w zależności od struktury powierzchni. Usługę należy powtórzyć po 2-5 latach w zależności od intensywności użytkowania powierzchni.

Zaimpregnowana Powierzchnia

https://www.czysty-dom.com.pl/wp-content/uploads/2022/05/image00024-scaled.jpeg

Zaimpregnowana Powierzchnia

https://www.czysty-dom.com.pl/wp-content/uploads/2022/05/image00012-scaled.jpeg